Zastanawiasz się, ile kosztuje wysłanie paczki do Anglii? Na tej podstronie znajdują się informacje o aktualnych cenach dotyczących biletów przejazdowych, paczek standardowych i niestandardowych, przewozu rowerów, motorów, quadów oraz sprzętu RTV/AGD, a także kosztów przeprowadzki. Firma transportowa DAREK-TRANS posiada licencję na międzynarodowy zarobkowy przewóz drogowy rzeczy, a także zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Oferujemy tani przewóz paczek z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski. Jeśli interesuje Cię, ile dokładnie kosztuje wysłanie paczki do Anglii (np. ile kosztuje paczka do Londynu), zachęcamy do zapoznania się z poniższym cennikiem.

Cennik wysyłki paczek na trasie Polska–Anglia/ Anglia–Polska

Bilety

Bilety

£150

Bilet do/z Londynu lub 800 zł.
Paczki standardowe

Paczki standardowe

£30

cena do 25 kg, każdy dodatkowy kilogram w danej paczce - £1.
Paczki niestandardowe

Paczki niestandardowe

indywidualna cena

przeprowadzki, motory, quady, sprzęt AGD i RTV
Rowery

Rowery

£70-80

cena za rower spakowany w karton wynosi 70 funtów, natomiast za niespakowany 80 funtów. Rowery elektryczne wyceniane są indywidualnie
 Przeprowadzka

Przeprowadzka

indywidualna cena

fachowa przeprowadzka z Anglii do Polski i w odwrotną stronę
Motory, quady

Motory, quady

indywidualna cena

Profesjonalny transport motorów, quadów oraz innych pojazdów
Sprzęt AGD i RTV

Sprzęt AGD i RTV

indywidualna cena

Transport sprzętu AGD/RTV

Ile kosztuje przesyłka z Anglii do Polski/ z Polski do Anglii?

Oferujemy tani przewóz paczek z Polski do Anglii, a także z Anglii do Polski. Jego cena w przypadku przesyłek standardowych wynosi 30 funtów. Jeżeli zaś chodzi o koszt wysyłki paczki niestandardowej z Anglii do Polski, to jest to kwestia indywidualna. Jednak koszt walizki czy torby typu kracianki, które nie są spakowane w karton, wynosi 40 funtów za przesyłkę do 25 kg. Pragniemy przypomnieć, że na każdej paczce musi być naklejona uzupełniona deklaracja celna CN 23 z wypisaną zawartością paczki (jej formularz jest dostępny na naszej stronie).

Ile kosztuje przesyłka nietypowych towarów z Anglii do Polski/ z Polski do Anglii?

A jaki jest koszt przesyłki z Anglii do Polski/ z Polski do Anglii, kiedy musimy przetransportować rower? W przypadku gdy pojazd został już spakowany w karton, to cena przewozu wynosi 50 funtów (bądź 270 zł), jeśli zaś rower wymaga jeszcze pakowania, to trzeba zapłacić 10 funtów więcej lub 330 zł. Oprócz rowerów, motorów oraz quadów zajmujemy się również przewożeniem sprzętu AGD/RTV. Cena ich transportu związana jest z wymiarami oraz wartością przesyłki, dlatego koszt przesyłki z Anglii do Polski tego typu towarów ustalany jest indywidualnie. Zapewniamy jednak, że przewóz z Polski do Anglii (i odwrotnie) z firmą DAREK-TRANS zawsze cechuje korzystna cena.

Chcąc odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje paczka do Anglii (np. do Londynu), należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych kwestii mających bezpośredni wpływ na cenę przewozu. Koszt naszych usług zależny jest głównie od rodzaju rzeczy, które chcesz wysłać – ich rozmiarów oraz ilości paczek. DAREK-TRANS to firma, dla której najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego też proponujemy również tanie przesyłki do Polski. Kursujemy m.in. przez Berlin, dostarczając Twoją paczkę do Londynu oraz innych miast w Anglii. Oferowana przez nas cena jest konkurencyjna – z nami przesyłka z Anglii do Polski to niewielki koszt.

Ty też możesz udać się z nami w podróż!

Co ciekawe, nasze busy nie służą jedynie do przewozu paczek. Stanowią także środek transportu dla wszystkich osób, które pragną udać się do miast europejskich. Jeżeli chodzi o konkretne ceny biletów, są one zależne od punktu docelowego podróży. Według naszego cennika za przejazd do Niemiec trzeba zapłacić 450 zł lub 100 euro za osobę, do Belgii, Holandii oraz Francji 550 zł lub 120 euro, najdroższy zaś jest transport do Anglii, bowiem wynosi on 800 zł czy 150 funtów. W przypadku przejazdu w obie strony do Wielkiej Brytanii oferujemy zniżkę 20% – jeśli powrót następuje nie później niż do miesiąca.

Paczka z Anglii do Polski

Możesz płacić w walucie, która najbardziej Ci odpowiada!

Już wiesz, jak tanio wysłać paczkę do Anglii. Rozwiązanie jest tylko jedno! Należy zdecydować się na nasze profesjonalne usługi. Ile kosztuje paczka do Anglii? Koszt przewozu przesyłki jest uzależniony od paru istotnych kwestii, jednak pomimo tego nasz transport paczek ze stolic europejskich miast, m.in. z Londynu do Polski, wykonujemy tanio, bezpiecznie i sprawnie! Gwarantujemy, że z naszą pomocą przesyłka szybko trafi pod właściwy adres. Paczka z Anglii do Polski? Dla nas to żaden problem! Cena naszych usług z pewnością Cię usatysfakcjonuje!

Atrakcyjna cena transportu paczek – nie przepłacaj!

Koszt wysyłki paczki z Anglii do Polski waha się od 30 do 60 funtów. Wszystko jest zależne od tego, czy mamy przetransportować przesyłkę standardową, czy też niestandardową, wymagającą więcej miejsca w samochodzie. Wysyłka paczki nie musi być trudna, wystarczy powierzyć ją nam! Jeśli zastanawiałeś się, ile kosztuje wysyłka paczki do Anglii (m.in. do Londynu), to już wiesz, że u nas jej cena jest naprawdę atrakcyjna. Dbamy o zadowolenie klientów, zapewniając im najwyższej jakości usługi. Zapraszamy do kontaktu!