Przesyłki kurierskie do/z Polski z/do Anglii

W naszej firmie pracują kurierzy, którym możesz zaufać! Zapewniamy, że dołożą oni wszelkich starań, aby wysyłka paczki m.in. do Anglii (zwłaszcza po Brexicie) czy może na odwrót, z Anglii do Polski, została przeprowadzona terminowo, przy zachowaniu wymaganych norm bezpieczeństwa. Nie wiesz, jak wysłać paczkę? Z DAREK-TRANS wysyłanie paczek z Anglii do Polski (i odwrotnie) po Brexicie staje się łatwe! Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego też stale podnosimy standard swoich usług kurierskich, aby w Twoich oczach być rzetelną oraz profesjonalną firmą, której bez żadnych obaw można powierzyć swoją przesyłkę. Z nami wysyłka paczki do Londynu czy innego miasta jest w pełni bezpieczna. Oferujemy transport paczek „door to door”, czyli „od drzwi do drzwi”, dzięki czemu nie trzeba stresować się, czy na pewno trafią one do adresata. Dokąd dowozimy paczki? Przykładowo, do takich miast jak: Berlin, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Essen, Eindhoven, Antwerpia, Gandawa, Bruksela, Luton, Londyn, Birmingham, Oksford, Cambridge, Brighton, Crawley, Bury St Edmunds, Peterborough, Evesham, Swindon, Dartford, Maidstone, Dover, a także Canterbury. Z nami przewozy paczek do Anglii (np. do Londynu), transport paczek z Anglia–Polska czy też przesyłki na innych trasach przebiegają bez problemu.

Profesjonalny przewóz paczek – powierz nam swoją przesyłkę!

Na pewno nieraz zastanawiałaś/eś się, jak, a także czym wysłać paczkę (np. do Anglii po Brexicie). Podpowiadamy, że najbezpieczniej jest to zlecić doświadczonej na rynku firmie, która specjalizuje się w przewozie paczek z Polski do Anglii/ Anglii do Polski. DAREK-TRANS to wybór, którego nie pożałujesz, jeśli chodzi o przewóz paczek! Jesteśmy przygotowani do transportu paczek do Anglii w systemie door to door. Posiadamy vany/busy marki Mercedes Sprinter w wersji max – w jednych modelach część załadunkowa wynosi 3,5 m x 2 m x 1,80 m (długość x wysokość x szerokość), a w innych: 5 m x 2 m x 1,80 m. Wyróżniamy się terminowością, zaangażowaniem w wykonywaną pracę, a także dobrymi cenami. Nasze przesyłki kurierskie, m.in. z Anglii do Polski (a także z Polski do Anglii – Londynu) dostarczamy w nienaruszonym stanie oraz na czas!


  Do jednych z najpopularniejszych przesyłek należą te na linii Londyn–Polska, ze względu na to, że Polonia w Wielkiej Brytanii jest bardzo liczna. Nie bez powodu tak wiele paczek adresowanych jest z Polski do Londynu, ale również ze stolicy Niemiec – Berlina, ponieważ miasta te są częstym miejscem zamieszkania Polaków, czyli popularnymi lokacjami, do których emigrują. Z myślą o tym organizujemy przewóz paczek do Polski z Londynu, możliwe jest też wysłanie paczki z Berlina do Polski. Dzięki nam nie musisz się już dłużej zastanawiać, jak wysłać paczkę z Anglii czy Niemiec do Polski.

  Wskazówka dla naszych klientów!

  Nasz przewóz paczek odbywa się przede wszystkim do takich państw jak:

  • Anglia–Londyn, Luton, Birmingham, Oksford, Cambridge, Brighton, Crawley, Bury St Edmunds, Peterborough, Evesham, Swindon, Dartford, Maidstone, Dover, Canterbury,
  • Niemcy–Berlin, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Essen,
  • Holandia – Eindhoven,
  • Belgia – Antwerpia, Bruksela, Gandawa.

  Najważniejsze pytania:

  Ile (jak długo) idzie paczka z Polski do Anglii?

  Paczki z Polski są odbierane przez DPD we wtorki lub w środy, a następnie dostarczane do nas na magazyn. Później zaczyna się już właściwy transport paczek z Polski do Anglii (np. Londynu). Nasi kierowcy dowożą je w sobotę lub niedzielę na dany adres w UK. Trwa to około 5-6 dni. Należy podkreślić, że jeżeli adres odbioru przesyłki z Polski znajduje się na trasie przejazdu do Anglii, to nasi kierowcy odbierają ją w piątek i dostarczają paczkę już w sobotę lub w niedzielę. Na pytanie, jak długo idzie paczka z Polski do Anglii, nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi, ale z naszą firmą odbywa się to tak szybko, jak jest to możliwe.

  Jak długo idzie paczka z Anglii do Polski?

  Odbiór przesyłek z UK odbywa się w każdą sobotę i niedzielę – jeżeli adres dostawy znajduje się na drodze powrotu, to przesyłka jest w Polsce już w poniedziałek. Natomiast jeśli paczkę wysyłamy do odbiorcy przez kuriera DPD, to jest ona u klienta w środę lub czwartek. Na pytanie, ile czasu idzie paczka z Anglii do Polski, odpowiedź brzmi więc – od 3 do 6 dni.

  Jakie są najczęstsze trasy, na których przewozimy paczki?

  Oferowany przez DAREK-TRANS przewóz, czyli transport paczek, bardzo często odbywa się z Londynu do Polski. Jednak niejedna odebrana przez nas przesyłka jest adresowana m.in. do Berlina czy Brukseli. Jako profesjonalna firma jesteśmy w stanie dostarczyć Twoją paczkę do wielu mniej lub bardziej znanych miast w Europie. Zarówno przewóz paczek do Polski z Londynu, jak i przewozy paczek do Polski z innych miast z naszą firmą są bezpieczne!

  Jak nadać paczkę do Anglii po Brexicie?

  Z powodu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej nadanie paczki do Anglii traktowane jest jako wysyłka eksportowa poza Wspólnotę. Co tak naprawdę oznacza to w kwestii transportu paczek do UK? W skrócie – przesyłka z Polski do Anglii wymaga dopełnienia kilku formalności. Wiążą się one z kosztami odprawy celnej, dłuższym czasem oczekiwania na paczkę, a także ograniczeniami w transporcie niektórych dóbr. Pojawiają się pytania: co można wysłać i ile idzie przesyłka z Anglii do Polski? Odpowiadając na pierwszą z zagwozdek, to paczka nie powinna zawierać przedmiotów cennych, takich jak biżuteria lub antyki, a ponadto nie może być żywnościowa (wywóz mleka czy mięsa jest zakazany). Czas otrzymania danej paczki trwa zazwyczaj 3-4 dni, jednak może się on wydłużyć, np. ze względu na niekorzystne warunki jazdy panujące na trasie.

  Przesyłki door to door do i z UK możliwe mimo obostrzeń

  Mamy nadzieję, że już teraz wiesz, jak można oraz jak najlepiej jest wysłać paczkę do Anglii, a także ile czasu idzie taka paczka. Na przesyłki do Polski (np. Lublina czy też Wrocławia) z Londynu nałożono obostrzenia, ale to nie oznacza, że przestaliśmy dowozić paczki na trasie Polska-Wielka Brytania i na odwrót. Należy pamiętać, że nie wszystko można przewozić i np. paczka żywnościowa do Anglii także obarczona jest ograniczeniami, które warto sprawdzić przed zapakowaniem przesyłki.

  Jakie wymiary powinny mieć paczki?

  Jeżeli chodzi o przewozy paczek standardowych (50 x 50 x 50), to maksymalnie mogą one ważyć 25 kg. Ponadto na każdej z nich musi być naklejona uzupełniona deklaracja celna CN 23 z wypisaną zawartością paczki (formularz deklaracji do wydruku znajduje się na naszej stronie). Natomiast w przypadku transportu paczek niestandardowych nie ma już większych ograniczeń. Wymagane jest podanie wagi oraz wartości przesyłki (np. paczka – trasa przewozu Anglia-Polska, waga: 30 kg), aby zapewnić jej wystarczająco dużo miejsca w samochodzie i zapobiec uszkodzeniu.

  Jak legalnie wysłać paczkę z Anglii do Polski?

  Jesteśmy tu dla naszych klientów, zajmując się przewozem paczek do Anglii, Niemiec, Belgii oraz Holandii. Pragniemy podkreślić, że posiadamy, wymaganą od maja, licencję wspólnotową dotyczącą międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy, a także zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Nasz transport paczek z Polski do Anglii (UK), Niemiec czy do Belgii odbywa się w systemie „door to door”, więc nie trzeba martwić się, że przesyłka „zaginie” gdzieś po drodze. Zapewniamy, że trafi w ręce adresata!

  Jak zamówić kuriera?

  Należy wypełnić poniższy formularz, pamiętając, aby sprawdzić poprawność wpisanych danych. W przeciwnym wypadku zgłoszenie może zostać anulowane. Pola oznaczone * są wymagane. Przewóz paczek na drodze Polska–Anglia bądź Polska–Belgia odbywa się zawsze przy zachowaniu norm bezpieczeństwa. Nieważne, gdzie dostarczamy przesyłki kurierskie, czy do Londynu, czy do Polski – za każdym razem robimy to profesjonalnie, aby każda osoba powierzająca nam swoją przesyłkę czuła, że może nam zaufać. Jeśli masz jeszcze pytania dot. tego, jak wysłać paczkę do Londynu czy z Anglii do Polski po Brexicie, to zachęcamy do kontaktu.

  Sprawny transport paczek do i z UK

  Zdajemy sobie sprawę, jak trudne może być wysyłanie paczki z Polski do Anglii po Brexicie, dlatego jesteśmy tu dla Ciebie, aby móc odpowiedzieć na najważniejsze pytania, a także pomyślnie dowieźć przesyłkę do jej adresata – bez żadnych trudności po drodze. Nadane przesyłki UK-Polska są dostarczane w jak najszybszym terminie przez naszych kurierów. Trasy z Londynu do Polski są nam bardzo dobrze znane, dzięki czemu wiemy, gdzie najlepiej się kierować, aby przewóz paczek ze stolicy Anglii do rodzimego kraju odbywał się bez żadnych komplikacji. Najważniejsze, aby przesyłki do Polski zostały poprawnie zaadresowane, w innym wypadku trudno będzie dostarczyć je pod właściwą lokalizację. DAREK-TRANS oferuje przewozy dużych, jak również mniejszych paczek (na takich trasach jak. Polska–Anglia).

  Przewozy paczek do i z Niemiec oraz krajów Beneluksu

  Oczywiście nie tylko dostarczamy paczki z Anglii (m.in. Londynu), ale również z Berlina do Polski – kierunek docelowy jest zależny od klientów. O ile po Brexicie wysłanie przesyłki może przysparzać trudności (np. te do Birmingham są objęte cłem), o tyle wśród ich importu do innych państw nie jest to już tak bardzo skomplikowane. Nieważne, czy paczka jest adresowana do Berlina, Brukseli, czy Londynu – my dowieziemy ją tam, gdzie zechcesz. Startujemy z Polski, a za przesyłki pocztowe proponujemy naprawdę atrakcyjne ceny!

  Z Nami wysyłka paczek do Anglii po Brexicie, a także do Belgii czy Holandii jest prosta, przyjemna i szybka! Jeżeli mieszkasz w którymś z tych państw, to możesz również za pośrednictwem naszej firmy kurierskiej dostarczyć daną przesyłkę do Polski. Wypełnij formularz, a zaczniemy działać!