Sprowadzanie motocykli, quadów z zagranicy

Kompleksowo zajmujemy się sprowadzaniem motocykli do Polski – w systemie door to door, czyli „od drzwi do drzwi”. Ich transport odbywa się przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa, aby przywieziony do kraju motor czy quad był w nienaruszonym stanie. Z nami sprowadzanie motocykli z zagranicy do Polski staje się łatwiejsze. Jesteśmy importerem motocykli używanych, który zdaje sobie sprawę, jak duży wpływ na ostateczną prezentację tych dwukołowych pojazdów ma ich odpowiedni, a także dobrze zaplanowany przewóz z zagranicy. Z tego też względu możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby odbywał się on bez jakichkolwiek problemów. Oferowany przez DAREK-TRANS transport motocykli z Anglii do Polski stanowi gwarancję sprawnego dostarczenia tych pojazdów – zadbamy o to, aby został on przeprowadzony terminowo.

Transport motocykli z Anglii do Polski

Zdajemy sobie sprawę z tego, że import motocykli do Polski musi odbywać się przy zachowaniu bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest dostarczenie Ci zamówionego jednośladu w takim stanie, w jakim został odebrany. Sprowadzanie przez nas motocykli na zamówienie nie ogranicza się jedynie do przewozu w pełni sprawnych pojazdów. Z nami możliwy jest także import uszkodzonych motocykli, które na miejscu mają zostać naprawione. Bez względu na to, w jakim stanie jest wybrany jednoślad, DAREK-TRANS dba o to, by dotarł do Ciebie bezpiecznie i szybko! Cena usługi ustalana jest indywidualnie.

Sprowadzanie motocykli na zamówienie

Sprowadzamy motocykle na zamówienie klienta!

Import uszkodzonych czy używanych motocykli do Polski odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami. Jeżeli zaś chodzi o prawidłowe zabezpieczenie przewożonych pojazdów, to przykładamy do tej kwestii szczególną uwagę, ponieważ wiemy, jak duże ma ona znaczenie podczas ich transportu. Jako importer motocykli używanych z ogromnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem zajmujemy się sprowadzaniem motocykli na zamówienie. Najważniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań, a także wymagań naszych klientów, dlatego też świadczone usługi wykonujemy sprawnie oraz w pełni profesjonalnie.