O nas

Jesteśmy nowoczesną i rzetelną firmą z województwa podkarpackiego działającą na rynku polskim i zagranicznym. Zajmujemy się przewozem osób, paczek, motocykli, quadów w systemie door to door, realizujemy przeprowadzki, zaopatrujemy również sklepy.

Oferujemy dostarczanie i odbiór paczek z terenu całej Polski. Cenimy sobie przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo klientów oraz pozostawianych nam rzeczy. Nasi kierowcy to wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym podróż odbywa się w przyjaznej atmosferze. Nasze samochody wyposażone są w klimatyzację oraz TV.

Działamy sprawnie, punktualność i zadowolenie klienta traktujemy jako priorytet. Pozytywny wizerunek zbudowaliśmy na solidnych podstawach, takich jak rzetelność i wysoka jakość świadczonych usług. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz miłą i profesjonalną obsługę. Klienci nam zaufali, a my ich nie zawiedziemy!


WYJAZD Z PL - PIĄTEK

WYJAZD Z UK - NIEDZIELA


Certyfikaty

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób i Rzeczy oraz Licencję na Przewóz Osób na terenie całego kraju.