Transport rzeczy na trasie Polska-Anglia i Anglia-Polska

Przeprowadzki bywają stresujące oraz męczące. Nie zawsze mamy wystarczająco dużo czasu, aby zająć się przewiezieniem wszystkich naszych rzeczy. Poza tym niezbędny jest do tego odpowiednich rozmiarów pojazd. W takim wypadku jest tylko jedna opcja, a mianowicie wybór profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. DAREK-TRANS zajmuje się międzynarodowym oraz sprawnym transportem Twoich rzeczy, w tym także mebli. Kursujemy na trasie: Anglia–Polska, a także Polska–Anglia. Posiadamy vany/busy marki Mercedes Sprinter w wersji max, gdzie część załadunkowa w jednych wynosi 3,5 x 2 x 1,8 m (długość x wysokość x szerokość), a w drugich: 5 x 2 x 1,8 m.

Przeprowadzki Polska–Anglia – cennik

Koszt przeprowadzki, gdzie miejscem wyjazdu jest Anglia (np. Londyn), punktem docelowym zaś Polska (zważywszy na zasady panujące po Brexicie), jest zależny od liczby paczek oraz ich gabarytów. Na usługę przeprowadzki z Polski do Anglii nie mamy więc określonego cennika. Zapewniamy jednak, że proponowana przez nas cena jest naprawdę atrakcyjna dla osoby decydującej się na nasze usługi.

Cennik jest ustalany indywidualnie, ponieważ na ostateczny koszt przeprowadzki wpływ mają:

  • liczba kartonów,
  • wielkość paczek,
  • miejsce ich dostarczenia (wniesienie paczek na piętro jest dodatkowo płatne).

Sprawnie przetransportujemy wszystkie Twoje rzeczy!

Zapewniamy, że z nami przeprowadzki z Anglii do Polski oraz z Polski do Anglii są dużo prostsze! Oferujemy pomoc podczas załadunku rzeczy, podobnie zresztą jak w przypadku ich rozładunku – zostawimy kartony, tam, gdzie zechcesz, np. w garażu. Usługi te zostały zawarte w cenie. Natomiast w sytuacji, w której paczki trzeba wnieść do domu, mieszkania bądź na piętro, doliczana jest dodatkowa opłata – zależna od ilości przewożonych przedmiotów. Z tego też względu warto skontaktować się z nami, aby ustalić, ile kosztuje przeprowadzka z Anglii do Polski, a także z Polski do Anglii.

Przeprowadzka Polska Anglia

Przeprowadzka międzynarodowa

Nasza firma pomaga w przeprowadzkach z Anglii do Polski oraz z Polski do Anglii (po Brexicie). Do naszych głównych usług transportowych zalicza się przewóz mebli, a także innych wartościowych rzeczy. Trasa Anglia–Polska oraz jej odwrotna wersja, czyli Polska–Anglia, jest nam dobrze znana, dzięki czemu w punkcie docelowym podróży jesteśmy szybko – oczywiście wszystko zależy również od warunków panujących na drodze.

Pragniemy zaznaczyć, że nasi kierowcy nie pomagają przy pakowaniu kartonów, więc rzeczy muszą zostać wcześniej spakowane. Ponadto na każdej paczce musi być naklejona, uzupełniona deklaracja celna CN 23 z wypisaną zawartością paczki (jej formularz znajduje się na naszej stronie). Wybierając nasze usługi transportowe (na linii Polska–Anglia), stawiasz na atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo przewozu swoich rzeczy oraz pełen profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu!